21 marca 2013

Recenzja - " Poradnik - Jak się malować "

"Poradnik - Jak się malować" - sama nazwa mówi poradnik, czyli rady co robić dobrze a czego nie robić źle. W tej książce jest wszystko dokładnie opisane co i jak po kolei, możecie także zobaczyć jaki macie dokładnie rodzaj twarzy owalny, trójkątny, itd. Są tam także rodzaje ust, oczu, kości policzkowych, brwi.
Moim zdaniem bardzo przydatny poradnik i nie mówię tego od tak, tylko na prawdę jest to przydatne. Możecie się dowiedzieć jak dobrze, szybko i naturalnie się pomalować, jaki odcień dobrać do swojej cery, aby nie wyglądać jak jakaś "pomarańczka", jakie cienie stosować np. do "smoky eye" czy koloru tęczówki. Możecie pobrać na próbę jeden rozdział poradnika za free tutaj , a za jedyne 17.90 zamówić książkę z siedmioma rozdziałami. Także jeżeli chcecie dowiedzieć się po prostu jak dobrze się malować to pobierzcie na próbę ten jeden rozdział. Polecam.

Odbiegając od tematu recenzji. Już jutro Rytm Ulicy 2013! Jestem nastawiona bardzo pozytywnie. Kamera spakowana, aparat niestety nie jest w stanie jechać jutro ze mną, ale mam telefon i pewnie ktoś zabierze aparat także zdjęcia będą. Trzydniowy turniej coś niesamowitego. Podsumowanie pewnie pojawi się we wtorek, albo czwartek, zależy to od zmontowania filmików :) Także trzymam gorąco kciuki za solistów, za mini formację i za duety! A teraz dokańczam się pakować i nie długo idę spać, bo wyczuwam dwie nie przespane noce z Mariką :) !

Oraz zapraszam do sklepu Butik skąd jest poradnik :)
WIELKIE PRZECENY! NIC TYLKO KUPOWAĆ! :)


1 komentarz:

Odpisuję na każdy komentarz. Dziękuje ♥